loader

Jest srebro na Pucharze Polski Centralnej w Zegrzu w klasie Laser 4.7 ! ( 13-15.06.08 )

Staś Klimaszewski wywalczył srebrny puchar w klasie Laser 4.7 w Regatach Pucharu Polski Centralnej w Zegrzu !

Pięćdziesięciu sześciu zawodników startowało w klasie Laser 4.7 w dniach 13-15.06 2008 r. w Pucharze Polski Centralnej w Zegrzu. Przeprowadzono siedem wyścigów.
Rewelacyjnie spisał się szesnastoletni Staś Klimaszewski, który w tych prestiżowych regatach zdobył drugie miejsce ! W kolejnych wyścigach meldował się na mecie jako: 2, 6, BFD*, 4, 2, 3, 2.

Drugi z Giżycczan - Artek Danilewicz uplasował się na dziewiątej pozycji z miejscami: 17, 1, 19, 23*, 13, 15, 4.
Jako 32 został sklasyfikowany Artur Brzozowski i 46 - Szymon Ignaciuk.

Jedyna giżycczanka - Ewelina Roman w stawce dwudziestu dziewcząt - zajęła trzynastą pozycję ( 3, 11, 14, 15*, 10, 13, 12 ).

Ach ... co to był za weekend ..... :-)))