loader

Julia I - Królową Jeziora Święcajty ! ( 4-6.06.2010 )

Złoty Puchar Mazur 2010 zakończony.

Mamy za sobą trzy dni mocnych emocji na wodach jeziora Święcajty. Jego niekwestionowaną Królową została Julia Szmit - podczas uroczystości zakończenia regat wywoływana po odbiór trofeów cztery razy ! W gr. B startowało 134 zawodników. Julka zajęła czwartą pozycję ! Wśród dziewcząt była 2, wśród zawodników do lat 11 była również 2 a w klasyfikacji dziewczynek do lat 11 zajęła 1 miejsce. Ogromne brawa !!!

Kilka świetnych wyścigów zaliczył Wojtek Klimaszewski - potrafił pięknie przypłynąć w "dziesiątce". Ostatecznie uplasował się w open na 40 pozycji a wśród swoich rówieśników - dziewięciolatków był najlepszy !
Kolejne miejsca naszych zawodników to:
60. Wiktoria Gubin ( 20 wśród dziewczynek )
61. Weronika Nowosadko ( 21 wśród dziewczynek )
69. Piotr Dąbrowski
71. Filip Szmit
91. Kinga Łozak ( 29 wśród dziewczynek )

W grupie A startowało 22 zawodników - Ola Tulkiewicz zajęła 9 miejsce, wśród dziewcząt - 6.