loader

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Augustowie ( 4-5.09.2010 )

W pierwszy weekend września grupa naszych zawodników startowała w MMM w Augustowie na jeziorze Necko - była to bardzo ważna impreza, jej wyniki to kryterium do powoływania do kadry wojewódzkiej. W klasie Optymist rywalizowało 46 zawodników z Województwa Podlaskiego i Warmińsko-Mazurskiego, odbyło się pięć wyścigów. Oto wyniki:

W klasyfikacji chłopców brązowy medal wywalczył Wojtek Klimaszewski, piąte miejsce zajął Filip Szmit, jedenaste - Michał Strupiński, szesnaste - Piotrek Dąbrowski.

Wśród dziewczynek Julia Szmit była czwarta, Wiktoria Gubin - dziesiąta, Weronika Nowosadko - dwunasta a Paula Kamińska - szesnasta.

Jedyna nasza reprezentantka w klasie Techno 292 - Martyna Nowicka zdobyła brąz ( startowało 11 zawodników )

Łącznie Wojtek, Filip, Julia i Martyna zdobyli pięć ważnych dla nas punktów. Gratulujemy !