loader

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w klasie Optymist - Augustów ( 06-07.09.2008 )

W dniach 6-7.09.2008 r. w Augustowie odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa 13-latków i dzieci młodszych w klasie Optymist. Wystartowało 47 zawodników z takich klubów jak: UKS MOS Ełk, KS Baza Mrągowo, MOS WIPASZ Iława, NAUTICUS Olsztyn, UKŻ Siódemka Białystok, WTR Węgorzewo, UKS MOS NORD Augustów, Pałac Młodzieży Olsztyn, UKŻ GROT OSIR Suwałki oraz oczywiście UKŻR Niegocin/MBSW Giżycko. Nasi zawodnicy pływali znakomicie !

Karolina Sołtaniuk została V-ce Mistrzynią zarówno w klasyfikacji open jak i klasyfikacji dziewcząt !
Ola Tulkiewicz zajęła czwartą pozycje, Julia Szmit, okrzyknięta hitem tegorocznego sezonu, była piąta!
Tomek Bogdański uplasował się wśród chłopców na dziewiątej pozycji.
Nasze najmłodsze klubowe pociechy tj. Wojtek Klimaszewski i Michał Strupiński zajęli odpowiednio 25 i 26 miejsce.