loader

MMM-y Siemianówka

6-7.10.2012 to data regat Miedzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, które odbyły się na zalewie Siemianówka [ koniec świata ;-)] W imprezie wzięło udział 39-ciu zawodników z pięciu klubów naszego województwa. W bardzo trudnych warunkach pogodowych-mocny wiatr, przelotny deszcz, zimno-FENOMENALNĄ formą błysnął Kacper Bochan, który po rozegraniu siedmiu biegów zajął pierwsze miejsce i pokazał, że to właśnie w Giżycku są najlepsi żeglarze:-). Czwarte miejsce w kategori dziewczynek wywalczyła Julka Rogalska. Pozostali zawodnicy: Kuba Kazukiewicz, Gabrysia Filipczyk, Tomek Trajnowicz, Oskar i Maja Niemira, Amelka Dziąba i jej brat Konrad mieli lepsze i gorsze biegi i ostatecznie uplasowali się na dalszych pozycjach . Regaty uważam za bardzo pouczające i sprzyjające treningowi zawodników do dalszych startów. Pozdrawiam trener Tomasz Jaworski.