loader

Optimistycznie w Kiekrzu!

Brawa dla Asi Fabisiak!
Wczoraj zakończyły się w Kiekrzu regaty Srebrny Żagiel Optimista. Nasi zawodnicy spisali się doskonale!!
W grupie A w stawce 58 zawodników Asia zdobyła brązowy medal, wśród dziewczynek była zdecydowanie najlepsza! Wygrała trzy z dziewięciu przeprowadzonych wyścigów :-)
Kuba Kluk (z jednym wygranym wyścigiem) zajął wysokie 14 miejsce, a Amelia Potejko była 24 - wśród dziewczynek uplasowała się na czwartej pozycji.
W grupie B rywalizowało 203 zawodników!
Trójka naszych reprezentantów walczyła w złotej grupie - fantastycznie żeglował Kamil Stemplewski, który wywalczył miejsce w pierwszej dziesiątce - uplasował się na ósmej pozycji!! Magda Skórnóg zakończyła regaty na pozycji 21 i 10 wśród dziewczynek, a Lena Cituk zajęła miejsce 54, 24 w klasyfikacji dziewczynek.
Gratulacje dla Asi, gratulacje dla wszystkich naszych dzielnych zawodników!! Jesteście wspaniali!