loader

Puchar Floty Polskiej DN - Pierkunowo 2011

W miniony weekend grupa naszych lodowych żeglarzy śmigała po Kisjanie, w rozgrywanym Pucharze Floty Polskiej DN przeprowadzono łącznie osiem wyścigów. Warunki, szczególnie w niedzielę, były na lodzie świetne. W "DN" w kategorii Juniorów fantastycznie spisał się Szymon Ignaciuk ! W cuglach wygrał całe regaty :-)) Na osiem wyścigów zaliczył cztery wygrane, dwa drugie miejsca i jedno czwarte ( Szymek, wróć, proszę, wiosną na lasera ! ), na kolejnych miejscach na podium uplasowali się Sara Piasecka (2) i Kacper Olszewski (3) - oboje z Bazy Mrągowo.

Dzielnie walczyli też nasi najmłodsi zawodnicy startujący na ICE OPTI, były to ich pierwsze starty a zmierzyli się z dużo starszymi i bardziej doświadczonymi rywalami, najlepiej poradził sobie Piotrek Dąbrowski zajmując miejsce 12, tuż za nim sklasyfikowany został Wojtek Klimaszewski, na miejscu 15 uplasowała się Wiktoria Gubin a Michał Strupiński, który uczestniczył w imprezie tylko w sobotę ( Michał, jak tam noga ? ) zajął miejsce 18.