loader

Tego jeszcze nie było!

Tego jeszcze nie było! Trzy medale Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w jednym teamie!! Brawo Czarek! Brawa dla zawodników!!
Blisko 130 młodych żeglarzy klasy Laser rywalizowało na Zalewie Zegrzyńskim w tegorocznej Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży. Dzisiejszy ostatni wyścig kosztował wszystkich (a najbardziej Trenera Czarka) wiele emocji ...
Ostatecznie Julia Rogalska wywalczyła srebrny medal w klasie Laser 4.7 Kobiet, Kostek Sawicki zdobył brąz wśród chłopców w klasie Laser 4.7!! Wojtek Klimaszewski do kolekcji swoich sukcesów dołożył srebrny medal OOM w klasie Laser Radial :-)
W klasie Laser 4.7 świetnie poradził sobie Tomek Trajnowicz - uplasował się na wysokiej 8 pozycji, Kuba Kazukiewicz i Hubert Maczyszyn zajęli odpowiednio 34 i 45 miejsca. W klasie Laser Radial - Daniil Fenko był 11, Mateusz Siedlecki - 17, a Bartek Guz zakończył rywalizację na pozycji 30.