loader

Volvo Gdynia Sailing Days czyli regatowych sukcesów ciąg dalszy :-)

W zakończonym w środę Pucharze Trenerów w klasie OPP gr. B Magda Skórnóg wywalczyła trzecie miejsce wśród dziewczynek, a w klasyfikacji open w stawce blisko 300 zawodników była 14! Kamil Stemplewski w klasyfikacji open zajął fantastyczne siódme miejsce!!

Hania Borkowska była druga w klasyfikacji dziewczynek do lat 9 :-)
Cała drużyna spisała się znakomicie - brawo Zuchy!
Pełne wyniki:
7. Kamil Stemplewski
14. Magda Skórnóg ( 3 wśród dziewczynek)
66. Lena Cituk
86. Jan Fuk
96. Kacper Karbownik
110. Mikołaj Strupiński (4 w klasyfikacji do lat 9)
139. Hania Borkowska (8 do lat 9, 2 wśród dziewczynek do lat 9)
204. Oliwia Siedlecka
250. Michał Ciechanowicz

A w rozgrywanym obok Pucharu Trenerów Pucharze Miasta Gdyni Tomek Trajnowicz wśród chłopców w klasie Laser 4.7 zdobył brąz! W klasyfikacji U16 był drugi :-) Magda Daniszewska nie dała szansy rywalkom i zwyciężyła w klasie Laser 4.7 kobiet, Stach Klimaszewski zdominował klasę Laser Radial mężczyzn - wygrywając pięć wyścigów zdobył złoty Puchar Miasta Gdyni ! A Filip Szmit z Kubą Gołębiowskim ostatnim rozegranym wyścigiem zapewnili sobie zwycięstwo w klasie 420!