loader

Złoty Puchar Mazur w Węgorzewie 5-7.06.09

W miniony weekend Basia Dziekańska walczyła dzielnie z grupą naszych zawodników na regatach Złoty Puchar Mazur na jeziorze ¦więcajty w Węgorzewie - pogoda nie rozpieszczała - w piątek deszcz i silny wiatr, w sobotę flauta a w niedzielę trochę popadało i trochę powiało. Przeprowadzono pięć wyścigów, startowało 148 zawodników - co dla naszych maluchów było ilością oszołamiającą !
W tej stawce dobrze poradziła sobie Ola Tulkiewicz, która uplasowała się na 42 pozycji i była 11 sklasyfikowaną dziewczynką ! Tomek Bogdański zajął miejsce 80 a Wiktoria Gubin - 95. Pozostali zawodnicy tj. Wojtek, Kacper, Jula i Filip z bardzo różnych przyczyn nie ukończyli żadnego wyścigu.
Regaty wygrał Domantas Juskievicius z Litwy, druga była Katarzyna Trautman - Spójnia Warszawa, trzeci - Paweł Roszkowski z KS Baza Mrągowo.